ADAN Zarządzanie Nieruchomościami Opole

O firmie

Jak zarządzamy nieruchomościami

Jesteśmy nowoczesną i dynamicznie rozwijającą się firmą, która oferuje usługi zarządzania i administrowania nieruchomościami mieszkalnymi i użytkowymi na terenie miasta Opola. Pomimo krótkiej działalności posiadamy duże doświadczenie zdobyte podczas pracy w jednej z prywatnych firm zarządzających nieruchomościami na opolskim rynku. Uczestniczymy w szkoleniach, konferencjach, śledzimy przepisy, aby móc zapewnić Państwu najlepsze usługi poparte należytą wiedzą.

Naszą dewizą jest satysfakcja klientów

Dążymy do zapewnienia zarządzanym nieruchomościom satysfakcjonującego poziomu kosztów utrzymania obiektu, pełnego zadowolenia Właścicieli oraz poczucia ich bezpieczeństwa. Słuchamy naszych klientów i staramy się rozwiązywać ich problemy, dlatego mając na uwadze różnorodność spraw, korzystamy z usług wysokiej klasy specjalistów. Współpracujemy z firmami wykonującymi profesjonalne usługi przeglądów instalacji kominowych, gazowych, elektrycznych jak i budowlanych, specjalistami sprawującymi funkcje inspektora nadzoru budowlanego, kosztorysantami i rzeczoznawcami. W problemach wymagających interwencji prawnej, w trudniejszych kwestiach spornych, windykacjach i ich należności na drodze sądowej wspomagają nas Kancelarie Prawne.

Jesteśmy otwarci na współpracę

Chętnie współpracujemy z Zarządami Wspólnot, które wskazują nam potrzeby budynków oraz ich mieszkańców zapewniając im stałe, realne wsparcie oraz komfort podejmowania strategicznych decyzji. Dzielimy się doświadczeniem, służymy radą, przewidujemy konsekwencje możliwych rozwiązań. Poprzez duże zaangażowanie i indywidualne podejście do powierzonych nieruchomości żaden właściciel zarządzanej przez nas Wspólnoty nie jest anonimowy. Nie liczymy czasu spędzonego na nieruchomości, jesteśmy obecni zawsze, gdy tego wymaga nieruchomość i mieszkańcy.
Tworzymy ofertę na miarę – dopasowujemy ja do potrzeb klienta oraz konkretnej nieruchomości.