ADAN Zarządzanie Nieruchomościami Opole

Witamy na stronie internetowej firmy ADAN

Zarządzanie nieruchomościami wiąże się z potrzebą stałego kontaktu z klientami – mieszkańcami zarządzanych  budynków. Niewątpliwie kontakt poprzez stronę internetową jest w obecnych czasach najwygodniejszą formą utrzymywania relacji z klientami. W dowolnym czasie mogą oni zapoznać się z najnowszymi informacjami lub skontaktować z biurem zarządcy nieruchomości. Mamy zatem przyjemność udostępnić Państwu  witrynę internetową, aby nasza współpraca układała się jeszcze lepiej.

Jednocześnie chcemy, aby był  to obszar, w którym będziemy Państwu prezentować najnowsze informacje z dziedziny zarządzania nieruchomościami, zarówno te, zawarte w prawie ogólnopolskim, jak i nasze wewnętrzne, dotyczące wspólnot mieszkaniowych.

Poprzez stronę internetową możecie Państwo również zgłosić awarię, przesłać odczyt wodomierza lub skontaktować się z naszym biurem. Zestaw informacji kontaktowych zawartych jest na podstronie Kontakt.

Dla przełamania sztywnych reguł zapraszamy  do naszego Optymistycznego Bloga, w którym postaramy się przedstawiać obrazki z życia codziennego w sposób żartobliwy i prawdziwie optymistyczny.

Będziemy wdzięczni za wszelkie uwagi dotyczące działania naszej strony internetowej, jej funkcjonalności oraz wnioski służące dalszemu usprawnianiu naszych kontaktów.